Set Bra Stella Shfaq më të madhe

Set Bra Stella

SE0269

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Bra Stella

Komplet lingerie me 3 pjese me ngjyre te zeze

Set dantelle me detaje lulesh i perbere nga recipeta dhe zharter per te siguruar nje ndjesi te plote femerore.

Me mbyllje nga mbrapa dhe rripa te rregullueshem ne permase.

Te perfshira dhe tanga.

Corapet nuk jane te perfshira.

Materiali: 90% polyamide, 10% elastane. 

Masat qe ne disponojme jane 75B dhe S

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: