Tanga Bracli me 1 Perle Shfaq më të madhe

Tanga Bracli me 1 Perle

SE0254

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tanga Bracli me 1 Perle

Tonga eshe nje tange seksi, unike e punuar me nje tantele te shkelqyer me nje dizajn ne forme V-je ne pjesen e mbrapme dhe e pajisur me perla Majorca qe nuk vihen re brenda rrobave.

Zbuloni ndjesite unike qe perlat ju falin dhe ne levizjen me te vogel.

Ndjesi e fuqishme e garantuar.

Te brendshmet Bracli jane te punuara me dore me nje kujdesje delikate.

Ngjyra qe ne disponojme eshte e zeze

Masa e tyre eshte standarte

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: