Bijoux Titty Sticker Pink Heart Shfaq më të madhe

Bijoux Titty Tassels Black

SE0318

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Bijoux Titty Sticker Pink Heart

Këto bizhu eksituese për thithkat e gjoksit janë cfarë ju duhen për të plotësuar veshjen tuaj prej dive. 

Kupat shkëlqyese (diameter 5.5 cm) janë dekoruar me sekuinë dhe me xhufka me gjatësi 7 cm.

Me vetë-ngjitje dhe shumë të kollajshme për tu vënë.
Të zeza, 1 palë.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: