Kemishe Nate Satin Chemise Black S Shfaq më të madhe

Kemishe Nate Satin Chemise Black S

SE0625

Leke 3,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kemishe Nate Satin Chemise Black S

Kemishe nate e shkurter e bere nga material satin me shkelqin.

Me dekolte dhe me lidhese (secila e pershtatshme ne permase per nje qendrim perfekt ne trup). 

Materiali 100% poliester.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: