Papion Men's Bow Tie and Cuffs Shfaq më të madhe

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

SE0642

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Papion Men's Bow Tie and Cuffs

Set papion ngjyre i zi dhe manshetë te bardha dhe nje pulle dekorative.

Papioni afersisht 43 cm, masheta 22.5 cm e gjate.

Cdo gje ne set lidhen me gjithese.

100% poliamide.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: