SVJ0063

Buqete Colors me Ferrero Rocher

Leke 2,690

Detajet

Nje buqete e mrekullueshme dhe super interesante per ju. 

12 Cokollata Ferrero Rocher vijne si nje buqete me lule te krijuara ne menyre artizanale me leter dhe fjongo te cilesise se pare.

Ngjyrat dominuese e bejne kete buqete teper terheqese dhe ideale per tu dhuruar per njerezit tuaj te dashur.

Te vecantet meritojne gjithmone dhurata unike.

Festat ku mund te te dhurohet jane te shumta:

Me pikantet jane ditelindjet, pervjetoret, dita e nenes dhe Shen Valentini.

Vjen ne dy versione: E kuqe dhe me ngjyra.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: