SVJ0062

Buqete Vintage me Raffaello

Leke 3,190

Detajet

Nje buqete mahnitese me cokollatat e embla Rafaello.

E kombinuar me ngjyrat e duhura dhe me fjongo fantastike mendafshi dhe shume cilesore. 

Petalet e trendafilave realizohen ne ngjyre: blu, te kuqe ose te bardhe.

Kjo buqete e mrekullueshme me Rafaello eshte nje dhurate mahnitese per te dashurit tuaj

Buqeta permban 10 Cokollata Rafaello.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: