ELV0062

Album Fizarmonike '25 Arsye Perse te Dua'

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata ideale per cdo te dashuruar.

Album me hapje fizarmonike artizanal me ngjyrat qe ju deshironi.

Ne brendesi mund te vendosni 25 arsyet perse e dashuroni personin tuaj te zemres.

Mund ta personalizoni edhe me daten apo emrat tuaj sipas deshires.

Permasat e albumit: 13 x 18 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: