Album te Dashuruarish me Foto dhe Dedikime Shfaq më të madhe

ELV0061

Album te Dashuruarish me Foto dhe Dedikime

Leke 3,490

Detajet

Dhurata ideale per cdo te dashuruar.

Album i krijuar teresisht me dore me ngjyrat qe ju deshironi.

I mbushur me zarfe dhe detaje unike per te simbolizuar dashurine.

Ne brendesi mund te vendosni data, foto dhe dedikime te cilat ne do i realizojme per ju.

Mund te vendosni deri ne 15 foto dhe 5 dedikime.

Permasat e albumit: 20 x 25 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: