LF0109

Basketboll Mini per Tavoline

Leke 1,500

Detajet

Praktikohuni me kolegun duke bere kosha.

Kjo eshte mini loja basketboll per tavolinen e zyres.

Koshi eshte i larte 20 cm.

Ne paketim do gjeni koshin e cmontuar, 2 katapulta dhe 2 topa te vegjel.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: