Kalendar Emoji Shfaq më të madhe

LF0111

Kalendar Emoji

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cdo muaj nje emocion i ri.

Ky eshte kalendari qe do te kujdeset per

gjendjen tuaj shpirtrore per gjithe 12 muajt e vitit.

Mbajeni ne tavoline dhe buzeqeshni.

Permasat: 180 x 150 mm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: