Kabell Magnetik per Android/Micro USB 1m

CM0279

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Menyra me e bukur dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj. 
Kabell magnetik per pajisjet Android ose pajisjet e tjera te cilat kane porten e karikimit Micro USB. Ne pamje te pare duket nje kabell i thjeshte, por koka e karikimit mund te hiqet dhe te vendoset direkt ne Telefonin tuaj Android. Mjafton te afroni dy magnetet me njeri tjetrin dhe menjhere fillon karikimi, pa patur nevoje te hiqni dhe vendosni prap karikuesin nga foleja e karikimit te telefonit.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: