Mbajtese Bizhuterish Vintage

ELV0056

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e bukur dhe shume e nevojshme.

Kornize artizanale ne stil vintage per te mbajtur bizhuterite dhe per te dekoruar dhomen.

Personalizojeni sfondin ne ngjyren qe deshironi.

E disponueshme ne permasat:

15 x 20 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: