Kornize per Babin Shfaq më të madhe

Kornize per Babin

ELV0048

Leke 3,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per babin me te mire ne bote.

Nje kornize artistike e krijuar me nje shprehje per babin dhe dado ose vida te futura brenda saj.

Nje dhurate unike mbetet gjate si kujtim fale kornizes me xham.

Ngjyra e sfondit eshte e personalizueshme.

E disponueshme ne permasat:

30 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: