SVJ0060

Buqete Luksoze me Raffaello

Leke 6,790

Detajet

Nje Buqete Luksoze dhe e Jashtezakonshme me Cokollata Rafaello te Kompozuara si Trendafila me Perla. 

E perbere nga 27 Rafaello dhe disa lloj mbeshtjellese tyli kombinuar me dekore te ndryshme delikate.

Kjo Buqete e Mrekullueshme eshte nje dhurate fantastike per okazione te tilla si martesa, fejesa, ditelindje, Dita e Nenes, Pervjetore, Ditelindje, Shen Valentini, Propozim Martese etj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: