Kornize me Kolazh Hartash Zemer

ELV0036

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dy vendet tuaja me te preferuara bashkuar ne forme zemre.

Kornize druri me xham per te ruajtur kujtimin tuaj sic duhet.

Mund te personalizohet me dedikimin qe deshironi ose emrat tuaj.

Permasat e kornizes: 15 x 15 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: