Mikesha gjeniale Shfaq më të madhe

Mikesha gjeniale

PE0083

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një libër që duket sikur njeh vendin ku jetoni ju, një libër që ngjan i shkruar për ju, që duket personal dhe gjithëpërfshirës, një libër që nuk duhet lënë t’ju ikë pa e njohur.

Autorja e këtij romani Mikesha Gjeniale, Elena Ferrante, konsiderohet si shkrimtarja bashkëkohore më me ndikim në letërsinë e ditëve tona

384 faqe 

 Elena Ferrante

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: