E ëmbla shtëpi Shfaq më të madhe

E ëmbla shtëpi

UP0019

Leke 300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Romani është një sagë shpirtërore, tronditës dhe larg pathosit e sentimentalizmave, ku përcaktohen me saktësi kufijtë e dhimbjeve, lëndimeve, humbjeve e shthurjes, por edhe të nevojës së parezistueshme për të jetuar dhe për të dashuruar.

Rrëfimi vjen nga tre fëmijë, Lili, Vinsenti dhe Martini që zbërthejnë të vërtetat përmes heshtjes dhe pikëpyetjeve

203 faqe

 Arnaud Cattrine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: