Festat me Living Shfaq më të madhe

Festat me Living

BLV0008

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

E para përmbledhje e plotë, në formën e një guide që sjell një dhjetor magjik, të mbushur me histori dhe rrëfenja, këshilla arredimi dhe shumë e shumë receta gatimi.

150 faqe

Nga Ariola Ocka, Gentian Minga, Xhani Shqerra

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: