Shpirt i egër Shfaq më të madhe

Shpirt i egër

BLV0007

Leke 1,300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një libër i mbushur me emocione... të bën të ndiesh përvëlimin e shkretëtirës, akujt e Lartësive Sierra dhe fuqinë mbresëlënëse të një gruaje të jashtëzakonshme.

430 faqe

Nga Cheryl Strayed

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: