Rezidenca, brenda botës private të Shtëpisë së Bardhë Shfaq më të madhe

Rezidenca, brenda botës private të Shtëpisë së Bardhë

BLV0005

Leke 1,300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Njerëzit dinë shumë pak për jetën brenda mureve të Shtëpisë së Bardhë. Pavarësisht nëse mendoni se njihni mirë historinë dhe politikën, ky libër do t'ju ndihmojë t'i kuptoni më mirë presidentët si qenie njerëzore, diçka që mediet shpesh harrojnë ta bëjnë.

322 faqe

 Kate Andersen Brower

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: