50 Hijet e Greit Rrëfyer nga Kristiani - Vell. IV Shfaq më të madhe

50 Hijet e Greit Rrëfyer nga Kristiani - Vell. IV

BDR004

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me fjalët e Kristianit, përmes mendimeve, reflektimeve dhe ëndrrave të tij, E L James ofron një këndvështrim të ri mbi dashurinë që ka magjepsur miliona lexues në të gjithë botën. Një sagë që të mban mbërthyer vazhdimisht, të ndezur dhe plot ankthe...

Prandaj autori thotë se "ky libër u kushtohet atyre lexuesve që e kërkuan... e kërkuan... e kërkuan... dhe e kërkuan..."

Nga  E. L. James

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: