Harry Potter 6 dhe princi gjakpërzier Shfaq më të madhe

Harry Potter 6 dhe princi gjakpërzier

BDI0087

Leke 1,250

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Le ta themi që me të parën dhe nuk është thjesht entuziazëm! Harry Potter dhe Princi Gjakpërzier është i shpejtë, nxitës, me një dramë të papërballueshme! Daily Mail "Çdo faqe përmban surpriza të reja.

Është libri më dramatik dhe me tension më të madh nga e gjithë seria. E sigurt: fansat e Harry Potterit do të mbeten të mrekulluar." Independent on Sunday

500 faqe

 Joanne K. Rowling

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: