Kryezoti i Unazave, Rikthimi i Mbretit, Libri i Tretë Shfaq më të madhe

Kryezoti i Unazave, Rikthimi i Mbretit, Libri i Tretë

BD0066

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Teksa hija e ligë e Mbretit të Zi po përhapet gjithnjë e më shumë, ushtritë e tij po mblidhen. Burrat, xhuxhët, elfët, dhe mjekërpemët bashkohen për të luftur kundër Mbretit të Zi.

Ndërkaq, Frodoja dhe Semi vijojnë luftën e tyre nëpër Mordor në përpjekjen e tyre heroike për të shkatërruar Unazën e Vetme.

 J. R. R. Tolkien

400 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: