Sekretet e shijes, Renato Mekolli Shfaq më të madhe

Sekretet e shijes, Renato Mekolli

BD0114

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mastershefi i parë shqiptar, Renato Mekolli, mjeshtri i shijes dhe i dijes rreth ushqimit, vjen për herë të parë me një libër me receta, teknika dhe aroma të parezistueshme. Dhe jo vetëm aq. Talenti i rrallë i Renatos duket edhe nga vlerësimet që ka marrë puna dhe vepra e tij nga mjeshtra dhe kritikë gastronomie në mbarë botën

Nga Renato Mekolli

268 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: