Sekreti Shfaq më të madhe

Sekreti

BD0004

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Keni në duar një Sekret të Madh… Zbuloje

Ndër shekuj me radhë, në gojëdhëna, libra, besime dhe filozofi janë zbuluar copëza të një Sekreti të Madh.

Ky Sekret shekullor është kuptuar nga disa prej njerëzve më të mirënjohur në histori: Platoni, Galilei, Bet’hoveni, Edisoni, Karnegi, Ajnshtajni – bashkë me disa shpikës të tjerë, teologë, shkencëtarë, dhe mendimtarë të mëdhenj. Tani Sekreti po i zbulohet botës.

Nga Rhonda Byrne

200 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: