DD0002

Set Kravate dhe Mansheta te Bardha me Pika

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Kravate dhe Mansheta te Bardha me Pika

Set per meshkuj.

Seti permban: Kravaten manshetat dhe shamine

Materiali: Kashmir

Ngjyra: E bardhe me pika te zeza

Manshetat jan metalike dhe ne siperfaqe kan dizanjon e kollares

Set teper i bukur dhe i vecante

Nje dhurate ideale per te dashurin apo bashkeshortin tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: