Lente per Telefonin

KZ0227

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lente per Kameren e Telefonit 3 ne 1 Universale SJ-001

3 Lente te cilat pershtaten per cdo lloj Telefoni ose Tableti dhe bejne te mundur qe fotografite tuaja te marrin efekte speciale, krejt ndryshe nga efektet e zakonshme te kamerave
- Lentja e pare krijon efektin Fisheye (sy peshku) 
- Lentja e dyte Macro ben te mundur fotografimin e detajeve te vogla ne cilesi shume te mire

- Lentja e trete Wide (per fotografi me kend te gjere) bashkohet me lenten Macro
Lentet jane te pajisura me nje kapese e cila perhstatet me cdo Telefon dhe ben te mundur qe lentet te fiksohen ne kameren e telefonit

Material Plastik. Lente Cilesore

Ngjyrat: Gri, Flori, E kuqe me teze, Blu me te zeze dhe Komplet e zeze

rBVaGVYsvwKACLhsAAFxQ04ohFo513.jpg

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: