SVJ0059

Kukulla Klara me Fustan me 137 Cokollata

Leke 8,490

-Leke 1,000

Leke 9,490 pa TVSH

Detajet

Dhurata me e bukur per vajzat e embla.

137 cokollata te nderthurura si nje fustan i madh balloje me fjongo plot ngjyra dhe me sharmin e kukulles Klara.

Nje dhurate ideale per ditelindje, festa, pagezime, krishtlindje, vit te ri ose cfaredo lloj okazioni per femijet tuaj dhe dashamiresit e cokollatave.

Perberesit: 

33 çokollata Kinder

72  çokollata te ndryshme: Mars, Snickers, Bounty, Milky Way, Twix, Maltesers (Teasers), Dove, Dove Caramel.

32 çokollata kinder Choko Bons.

Kukulla Klara.

2 nusepashke.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: