SVJ0056

Shampanje me Rafaello si Ananas i Kuq

Leke 5,590

Detajet

Shampanje dhe Cokollatat e mrekullueshme Rafaello, ne nje kompozim plot dashuri ne formen e nje Ananasi te kuq.

Nje dhurate qe shpreh me se miri dashurine, respektin, sinqeritetin, falenderimet dhe mirenjohjen qe keni per njerezit e zemres. 

-1 shishe shampanje Ambasador

-50 Rafaello

-1 cokollate nusepashke 

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 5 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: