Mbajtese Bizhush si Peme Shfaq më të madhe

LF0090

Mbajtese Bizhush si Peme

Leke 2,600

Detajet

Nje dhurate perfekte per femrat. 

Objekt njekohesisht arredues dhe shume funksional.

Per te mbajtur bizhuterite me stil me kete peme retro.

Permasat: 17 x 10 x 15 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: