Mbajtese bizhush si Peme e Zeze Shfaq më të madhe

LF0086

Mbajtese bizhush si Peme e Zeze

Leke 2,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate perfekte per femrat. 

Objekt njekohesisht arredues dhe shume funksional.

Per te mbajtur bizhuterite me stil.

Permasat: 17 x 10 x 15 cm

Ngjyre e zeze

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: