LF0088

Loja Mini Arcade

Leke 6,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per nostalgjiket e lojrave Arcade shume te famshme ne vitin 1980.

Kjo eshte dhurata ideale per ata te apasionuarit pas lojrave vintage.

240 lojrat me te famshme te viteve 80-90 te gjitha te kjo makineri.

Ekran 2.5" me ngjyra.

Joystik dhe 5 butona per te komanduar me lehte.

Per tu marre kudo me vete fale permasave te vogla.

Butonat:

1 x joystick, 2 x butona loje, 1 x buton START, 1 x buton RESET dhe 1 x buton VOLUMI.

Ne ane te makinerise keni butonin on/off 

Per te gjitha moshat.

Punon me 3 bateri AA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: