Ulje çmimi! Bllok me Kostelacion dhe Stilolaps te Personalizuar Shfaq më të madhe

EP0465

Bllok me Kostelacion i Personalizuar

Leke 1,190

-Leke 800

Leke 1,990 pa TVSH

Detajet

Nje dhurate yjore.

Bllok A5 me kopertine te trashe me shenjen e zodiakut ne forme kostelacioni tek i cili mund te vendosni emrin e plote ose inicialet.

Dhuroni dicka ndryshe per dike special.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: