IM0119

Pastrues Fytyre Imetec Cleansing

Leke 5,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pastrues fytyre Imetec Cleansing

Sistemi i ri i pastrimit te fytyres per nje lekure qe merr fryme.

Nje pastrim korrekt i fytyres eshte i domosdoshem per bukurine e epidermes sepse ne kete forme arrijme te heqim pa pastertite, mbetjet e makjazhit, yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te cilat e bejne lekuren te duket e fikur dhe e rrudhur.

Pervecse ruan funksionalitetin e rregullt te lekures, nje pastrim i thelle pergatit lekuren te mire-presi ne menyre me efikase trajtimet e metejshme kozmetike.

Bellissima Face Cleansing eshte nje veprues esencial per shkelqimin dhe rizgjimin e lekures.

Bellissima Face Cleansing ka nje sistem vibrues constant me frekuence te larte, me koka specifike per pastrimin, riaktivizimin dhe shtresezimin duke respektuar plotesisht lekuren tuaj. Nje rezultat profesional dhe i sigurt ne rehatine e shtepise tuaj.

Bellisssima Face Cleansing mundeson nje trajtim te perditshem ashtu edhe nje trajtim specific per rezultate me intensive. Ju mund ta perdorni ate me locionet tuaja pastruese pa patur nevoje ti ndryshoni ato.

Spastrim: Trajtim i perditshem qe pastron thellesisht lekuren tuaj duke perfshire te gjitha tippet e lekures, heq qelizat e vdekura dhe papastertite per nje lekure menjehere me te fresket, te bute  dhe te qetesuar.
Kokat:
Normal: per lekura normale dhe Sensitive: per lekura delikate dhe shume te ndjeshme.

Aktivizim: Nje masazh relaksues dhe shume i pelqyeshem qe favorizon aplikimin dhe absorbimin e produkteve kozmetike.

Stimulim: Heq qelizat e vdekura ne siperfaqe dhe ndihmon rinovimin qelizor. Lekura paraqitet menjehere me e bute dhe ngjyrimi me me shume shkelqim.

Mikromasazh: Veprues energitik qe favorizon mikro-qarkullimin si edhe lehteson aplikimin e produkteve kozmetike.

Mjafton vetem nje minut trajtim ne dite per nje pastrim te thelle dhe efikas te fytyres.

Zonat tipike te trajtimit jane balli, hunda dhe mjekra, faqet, qafa dhe dekolteja.

Shume i pershtatshem per femra dhe meshkuj, per cdo tip lekure.

Me Bellissima Face Clensing te Imetec qe pas aplikimit te pare lekura shfaqet me e gjalle, e fresket dhe me shkelqim, shume e bute dhe e qetesuar qe ne prekje.

Me nje pastrim te tille, lekura juaj eshte gati te thithi vepruesit kozmetike qe ju keni zgjedhur ne menyre optimal. Rezultatet duken dhe ndjehen.

Bellissima Imetec eshte zgjedhja ime e bukurise. 

  • 1 vit
  • Garanci ne cilesi
  • Servis i Garantuar
  • Produkt Ekskluziv

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: