Parfum Hugo Boss+Manikyr Shfaq më të madhe

OR1682

Parfum Hugo Boss+Manikyr

Leke 7,990

Detajet

Hugo Woman është një fragrancë me shije frutash dhe lulesh.

Aroma e saj është një kontrast I notave femërore dhe mashkullore duke krijuar kontraste në nota dhe ndjesi.

Kjo fragrancë është perfekte për femrat moderne, elegante dhe që e jetojnë jetën sipas stilit të tyre.

Aroma fillon me nota të larta të mandarinës dhe Boysenberry duke ndjekur notat e zambakut, jaseminës, kumbullit dhe cajit të zi. Së fundmi aroma përfundon me akorde të levandos, kendarit dhe amberit.

Paketimi i setit:

  • Hugo Woman EDP 30 ML
  • Hugo Woman Manikyr.
    • Garanci ne cilesi
    • Produkt Origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: