ALG0709

Baby Laptop Carrot

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Laptop per bebe
Per femije mbi 1 vjec
Tastiere edikative  njekohesisht me  ilustrime
Ndihmon femijet tuaj te identifikojne kafshet permes zerave me emra ne italisht dhe anglisht 
Laptopi punon me bateri te cilat jane te perfshira ne set
Laptopi ka 7 funksione: 
Pasqyre magjike
Tastiere multifunksionale
Gjuha e kafsheve italisht dhe anglisht
Ritmin
Koreografine dhe melodine
Kuicin logjik
Zerin origjinal Carrot
Mundesine per te levizur volumin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: