ALG0711

Baby Tab Carrot

Leke 2,590

Detajet

Tableti eshte i dizenjuar per femije te vegjel
Nje imitim perfekt i tabletit te babit
Kur eshte i fikur  eshte nje pasqyre qe reflekton imazhin e femijes, ndersa kur eshte i ndezur behet nje ekran qe shfaq imazhe te lezetshme kafshes 
Mesim edukativ te emrave te kafsheve
Melodi dhe zera per te zhvilluar aftesite e te parit dhe te te degjyarit tek femija juaj
Punon me bateri 1xAA te perfshira ne set
Permasat: 31.6 x 27.4 x 7.2 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: