Ulje çmimi! Tavoline per femije Vaiana Superdesk Edugames Shfaq më të madhe

Tavoline per femije Vaiana Superdesk Edugames

ALG0719

Leke 2,490

-Leke 500

Leke 2,990 pa TVSH

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tavoline e vogel,me personazhet e Disney, Vaiana, ku femijet luajne dhe mesojne njekohesisht.

Ka te perfshira ne paketim 8 lojra te ndyshme,per te vizatuar,per te formuar (Puzzle), tangram.

Permasat: Gjatesia 55cm, gjeresia 35cm dhe lartesia 35cm

Garanci ne cilesi

Per femije mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: