Set Arkeologji, T-Rex + Gjithçka per Dinozauret Shfaq më të madhe

Set Arkeologji, T-Rex + Gjithçka per Dinozauret

ER0251

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per te gjithe ata qe e adhurojne arkeologjine

Loje formuese me dinosaurin per te njohur me teper boten e arkeologjise

Se bashku me setin e Clementonit vjen edhe libri per te ditur gjithcka per Dinosauret

Enciklopedia e parë për dinozaurët e botuar në shqip.

Përmban ilustrime, fakte mahnitëse, lojëra dhe veprimtari pa fund dhe çdo faqe është e lidhur me internetin.

Per femije nga 7-13 vjeç