JUM0039

Lunch Box dhe Shishe Uji Frozen

Leke 1,490

Detajet

Set per vajzat e vogla

Me personazhet e Frozen Elsen dhe Anen

Kuti lunch Box ngjyre roze me bojqielli me nje luge dhe pirun te vogel ngjyre roze

Ka dy ndarje, pjesen e siperme te levizshme qe mund te hiqet ose te vendoset sipas deshires

Materiali plastike

+

Shishe uji me sasi 500ml

Me dizenjo Frozen, ngjyre lejla e celur me tapen e kuqe

Materiali alumini mjaft praktike dhe e lehte per femijen

Gjithcka qe ju duhet per kete sezon te ri shkollor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: