JUM0038

Lunch Box dhe Shishe Uji Minnie Mouse

Leke 1,490

Detajet

Nje set kutia e drekes dhe shishja 500ml me personazhin e dashur per femije Minnie Mouse

Seti i duhur per te gjithe ata qe e adhurojne kete personazh

Materiali plastike e forte dhe cilesore

Me dy ndarje, nje luge dhe nje pirun plastik me ngjyre roze

Beni dreken e femijes tuaj ne ditet e shkolles

+

Shishja e uji me logon Minnie Mouse 500ml

Plastike e forte dhe mjaft praktike per femijen

Ngjyre roze me tape bojqielli

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: