Cante Shkolle Roze me logo Blu + Rrotullues Antistres Me Drita

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per vajzat  qe shkojne ne shkolle

Çante shkolle me ngjyre roze dhe antistres me drita

Me logon adidas dhe foto atlete te stampuara

Material i forte dhe mjaft cilesore

Me rripa me gjatesi te rregullueshme, te zgjatshme sipas deshires

Vend per fletoret, mjetet e shkolles dhe shishen e ujit

Canta eshte shume funksionale me shume xhepa dhe mjaft praktike ne shpinen e femijes

+

Antistres ngjyre pink dhe te bardhe( mund te zgjidhni te preferuarin tuaj)

Produkt argetues i provuar qe ndihmon ne uljen e stresit, per femije dhe te rritur

Me drita LED per te krijuar efekte ndricuese gjate rrotullimit,

Shtypni secilen drite per t'u ndezur

Mbahet lehtesisht me vete, nuk rendon