Tablet eSTAR WiFi 7" Finding Dory + Clementoni Loder Travel Quiz Dory Sapientino

ER0155

Leke 10,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me tablet eStar dhe loder quiz e markes Clementon

Tablet eSTAR WiFi 7" me personazhet e filmit vizatimor Finding Dory.

Kushtuar teresisht filmit vizatimor Finding Dory. Kase mbrojtese e gomuar me personazhet e filmit

Lojra te instaluara, gati per t'u luajtur nga ju

Lidhje me internet Wireless
Ekrani: 7.0" High Definition me rezolucion 1024x600 pixels
Procesori: All Winner A33 ARM cortex-A7 Quad core 1.2GHz
Sistemi Operativ: Android 5.1 Lollipop
Grafika: Mali 400 MP2 Dual Core
Memorja e brendshme: 8GB (mund te zgjerohet edhe me 32GB nese i vendosni karte Micro SD)
RAM: 512MB DDR3
Kamera: 1 kamer dytesore/selfie 0.3MP
Bateria: 2700mAh Polimer Litiumi
Portat: Micro USB, 3.5mm jack, porte per karte Micro SD
Permasat: 18.9 x 10.9 x 1 cm
+

Loder zbavitese  e markes Clementon

Me mbi 200 kuice per tu zgjidhur nga ju

Gradualisht femija meson konceptet themelore tipike qe duhet te njihen nga mosha parashkollore

Nje loje qe ndihmon shume ne zhvillimin e femijes, vemendjes dhe logjikes

Per femije nga 4-6 vjeç