Set Pjatash Adonie L4963

AG0162

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Pjatash Adonie

Modeli: L4963

18 cope-6 per ngrenie (25 cm)/ 6 supe (20 cm) dhe 6 embelsirash (18 cm)

Ngjyra: Baza e bardhe

Dizajni: Me rombe te kuq anash

Pjata qe do ti shtojne me shume finesen dhe bukurine tryezes tuaj.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: