Parfume LA RIVE Set per Femra In Flames Shfaq më të madhe

Parfume LA RIVE Set per Femra In Flames

A-003285

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pas cdo burri te suksesshem ka nje grua te suksesshme…

In Flames eshte nje arome e persosur per nje femer te fuqishme.

Njihuni me kete mozaik te mrekullueshem te aromes origjinale te ananasit, jaseminit, vaniljes dhe trendafilit.

Sasia e parfumit: 90 ml

Sasia e deodorantit: 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: