Pema e Jetes me Gur Aventurin Shfaq më të madhe

Pema e Jetes me Gur Aventurin

KOR0035

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pema eshte e bere nga Guri natyral Aventurin,e punuar ne dore

Guri eshte me ngjyre jeshile te hapur

Sjell Energji pozitive rreth jush dhe shmang energjite e padeshiruara

Guri Aventurin cliron mendimet nga stresi dhe cilesohet si guri i mbaresise dhe suksesit

Dimesioni esht 12 cm dhe baze me perberje rreshire

Kjo Peme mund te behet pjese e dhomes suaj te ndenjes, zyres ose lokaleve

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: