Forme per Embelsirat me 6 Aksesore

SIG0302

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Formë për Embëlsirat me 6 Aksesorë

Ideal për dekorimin dhe mbushjen e ushqimit me krem.

Qesja është e  përbërë nga fibra të pambukta ndërsa aksesori i saj plastike rezistente.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: