Stampa për Biskota 5.5 cm

SIG0296

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Stampa për Biskota 5.5 cm

Ideale për të krijuar lehtësisht dekorime të bukura dhe origjinale tek biskotat e bëra në shtëpi

Seti përmban një vulë, 6 dekorime origjinale dhe një prerës ne formë të rrumbullakët

Dekorimet mund të ruhen në brendësi të vulës vetë

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: