Komardare si Petull Shfaq më të madhe

Komardare si Petull

LF0303

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje komardare ne formen e petulles

Per relax dhe qetesi ne plazh pishine apo ku te deshironi

E rrumbullaket me ngjyre kafe

Permasat :120 x 120 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: